Haber

Milli sporcumuz Sümeyye’ye sponsor desteği

ESKİŞEHİR (İGFA) – Paralimpik Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’nin olimpik yüzme branşlarında ilk Dünya Şampiyonu olan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Paralimpik Takımı Milli Yüzücüsü Sümeyye Boyacı’ya yeni sponsorluk verildi. Başarılı milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı’ya Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş sponsor oldu.

Halk Ekmek Sanayi. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Kaplan, Sümeyye Boyacı’nın başarılarından hem Eskişehir’in hem de Türkiye’nin gurur duyduğunu belirtti. Sümeyye bizim için çok değerli. Hepimiz onun azmi, sıkı çalışması ve başarılarıyla gurur duyuyoruz. Bu kapsamda Halk Ekmek A.Ş. Sponsorluk desteği veriyoruz. Şehrimizi ve ülkemizi gururlandırmaya devam edeceğinden hiç şüphemiz olmayan başarılı sporcumuza bundan sonraki yarışlarda ve spor hayatında başarılar diler, her zaman yanınızda olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim.” söz konusu.

Boyacı, 31 Temmuz-6 Ağustos tarihleri ​​arasında İngiltere’de yapılacak olan Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda mücadele edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu